®

"MARKANIZA HAYAT VERİN"

Biz Kimiz?

Marka Nedir?

Patent Nedir?

Bizimle Markalaşanlar

İletişim

Bir yabancı gibi davranmayın. Lütfen kendi ofisinizde gibi hareket edin. Burası sizin işinizin önemli bir parçası. Burası aslında ilk adımın atılması gereken yer.

 

Marka olmak, ürünlerinizle ve hizmetlerinizle kalıcı olmak mı istiyorsunuz? Farklı bir tasarım yaptınız, yeni bir buluşunuz var ve bunları koruma altına almak istiyorsunuz ama ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?

 

Tam bu noktada bize ihtiyacınız var.

 

Fikri sınai haklarınızı koruma altına almalısınız. Bunu yapmanın tek yolu bu haklarınızı korumanızı sağlayacak tescili yaptırmak. Peki bu tescili hangi resmi kurum yapıyor? Bu resmi kuruma nasıl müracaat edilmeli? Müracaatta neler isteniyor? Çok maliyetli midir?

 

İlkmucit bütün bu sorularınızın ve sorunlarınızın çözüm merkezi

 

Türkiye'de Marka, Endüstriyel Tasarım, Patent, Faydalı Model, Coğrafi İşaret, Entegre Devre Topoğrafyaları tescili konusunda tek yetkili kurum TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ'dür. TPE, 551, 554, 555, 556 Sayılı Kanun hükmünde kararname ve uluslar arası anlaşmalar çerçevesinde müracaatları alıp sonuçlandırmakla yetkili kurumdur.

HOŞ GELDİNİZ

Sizin

için

TPE'nin olumsuz

kararlarına

istemeniz

halinde

itiraz ediyoruz,

Üçüncü kişilerin markanızın itirazlarına cevabi yazıları hazırlıyoruz,

Onaylanan

Belgenizin tarafınıza

en hızlı şekilde

ulaşmasını sağlıyoruz,

Adınıza tüm ön

incelemeleri

ücretsiz

yapıyoruz,

Marka örneğini

seçmenize

yardımcı

oluyoruz,

Müracaatınızın

tüm aşamaları

takip

edip sizi

bilgilendiriyoruz,

Yenileme zamanı gelen marka, endüstriyel tasarımlarınızı size hatırlatıyoruz,

Talebiniz halinde

yenileme müracaatını

cezai işleme kalmadan yerine getiriyoruz.

google-site-verification: google7aebf8d8d2ad10a3.html

marka patent basvurusu, patent nasil alinir, patent firmalari, isim patenti, marka tescili, marka patenti, marka tescil antalya, antalya marka tescil, patent alma, marka ismi, marka tescili, marka tescil, marka tescil fiyatlari, patent basvuru ucreti, marka basvuru ucreti, marka patent basvuru ucreti, marka patent maliyeti, isim hakki, isim patenti, patent alma, patent sorgulama, patent nasil alinir, isim hakki sorgulama, satilik markalar, isim hakki nasil alinir, isim patenti, anatalya patent firmalari, izmir patent firmalari, afyon patent firmalari, denizli patent firmalari, burdur patent firmalari, mugla patent ifrmalari, mersin patent firmalari, bursa patent firmalari, kayseri patanet firmalari, konya patent firmalari, trabzon patent firmalari, erzurum patent firmalari, malatya patent firmalari, adana patent firmalari vb... konularda ki sorularin cevabini ariyorsaniz. Sorularinizin cevabi ilkmucit marka patent ofisinde.

© 2015 İlkmucit Marka Patent Ofisi TM | www.ilmucit.com

İndirilebilir

Dökümanlar

Yetki Belgeleri

Marka Sınıfları

Başvuru Formları